Merakla beklenen Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black Sea DLC paketi yayınlandı. 5 aralık 2019 tarihinde saat 20:00’da yayınlanan ve Türkiye’den de satın almaya açılan dlc paketi şu anda 48 TL‘den satışa sunuldu.

ETS 2 oyuncularının sabırsızlıkla beklediği ve takip ettiği Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black Sea yani ETS 2 İstanbul paketi sonunda kullanıcıların deneyimine sunuldu. 29 TL ile 39 TL arasında satılması beklenen paket 48 TL gibi bir fiyatla satışa çıktı. Oyunseverler için belki ufak bir hayal kırıklığı olabilir. Çünkü oyunun kendisi şu anda 9,75 TL‘ye satılmakta.

Tabi ki Steam bu konuda profesyonel bir oyun dağıtıcısı. Kullanıcılara güzel kampanyalar da sunmuş. BLACK SEA BUNDLE adında güzel bir DLC paketi kampanyada şu anda. İçerisinde Romanya, Bulgaristan, İstanbul haritaları ve daha bir sürü ekstra paket ile birlikte şu anda fiyatı 63 TL. Ben de bir ETS 2 oyuncusu olarak bu paketi almayı daha mantıklı buluyorum.

Yazımızın sonuna gelirken siz değerli okurlarımıza bu paketleri nereden satın alacağınız ile ilgili linkleri aşağıda sırası ile paylaşıyorum. Umarım ETS 2 online modda İstanbul’da bir yerlerde yolumuz kesişir 🙂 Herkese iyi oyunlar.

ETS 2 indirmek için tıklayınız –> LİNK

ETS 2 İstanbul paketini indirmek için tıklayınız –> LİNK

ETS 2 Black Sea Bundle paketini indirmek için tıklayınız –> LİNK