Sayısal Loto Rakamları Tahmin Etme Aracı

Eminim bu konuyu okuyanlar arasında hayatında hiç sayısal loto oynamamış birisi yoktur :) 1 kere dahi olsa “belki çıkar” diye oynayan olmuştur. Ama sayısal loto oynamakta ayrı bir sanattır. Sürekli sonuçları takip etmek gerekir. Gidipte bir hafta önce çıkan rakamlarla oynarsanız çok üzülürsünüz :)

Ben mümkün oldukça az oynamaya çalışıyorum ama bazen öyle bir an geliyor ki dayanamıyorum. “Ya çıkarsa” diyorum ve hemen bayiye koşup makinaya 2 tam kupon yaptırtıyorum :D .

Son 1 senedir kendi yazdığım rakamlarla hiç oynamadım. Makinaya oynatıyorum, otomatik kupon oluşturuyor. Öyle daha mantıklı geliyor bana. Önceleri annemin babamın kendimin doğum tarihlerini, hoşuma giden sayıları, uğurlu sandığım sayıları vs yazardım hep :D. Ne alakaysa. Ama eminim bunu benden başka yapanlar da var. Yoksa kalemi elinize aldınız ve kupon dolduracaksınız. 6 adet rakam seçiceksiniz. Ama neye göre? :) Ya sallıyacaksınız yada benim (eski) taktiği uygulayacaksınız.

Ama artık kendime yepyeni bir yöntem buldum. Ve bu yöntemi herkesin kullanması için kendi sitem üzerine entegre ettim.

http://www.yasargurbuz.com/loto-tahmin

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak sisteme girebilirsiniz. Bu sistem sizlere otomatik olarak 6 adet sayı göstermektedir. Sayıların altındaki “Yeni Numaralar >>” butonuna basarak yeni rakamlar görebilirsiniz.

Eminim bu sistem herkesin işine yarayacaktır. Şahsen ben artık hep buradan oluşturduğum rakamlar ile oynayacağım artık :) Umarım herkes kazanır. Hepinize bol şanslar..

FacebookTwitterGoogle+tumblrEmail


"Sayısal Loto Rakamları Tahmin Etme Aracı" hakkında 1 yorum yapılmış.

  1. Furkan diyor ki:

    Paylaşım için saol.Yalnız bir şey soracağım bu tahmin aynı rakamları döndürüp duruyorsa buna güvenme bence çünkü o oynayacağın kolonu bilmem kaç kişi oynuyordur.çıksa bile parayı bölüşmek zorunda kalabilirsin onun için kendi tahmin daha güzel olur.Bol Şanslar Dilerim :)

Yorum Yapmak İster Misiniz?

"Yorumu Gönder" butonuna bastıktan yorumunuz admin tarafından onaylanıp, yayınlanacaktır.

Copyright © 2007 ::: Yaşar Gürbüz ::: . Tüm haklarım saklıdır.
Tema: Theme Junkie . Altyapı: WordPress
+ -
TOPlist