Online PDF to Word, Excel Çevirme, PDF Dönüştürücü

Bu yazımızda sizlerle PDF dönüştürücü hakkında bilgi aktaracağım. PDF, bildiğiniz üzere düzenlenemeyen ve sadece görüntülemek, okumak araçlı kullanılan dosya uzantısı biçimidir. Adobe Acrobat Reader ile .pdf uzantılı dökümanları görüntüleyebilirsiniz.

Ancak bazen bu PDF dosyaları üzerinde çalışma yapmamız gerekebilir. Yanlış yazılan bir yazı, eksik girilmiş bir değer, yazım hataları, tarih düzeltme vs vs.. bu gibi işlemleri direkt pdf üzerinden yapamazsınız. İşte bu durumda imdadımıza pdftoword.com sitesi yetişiyor. Bu site üzerinden PDF dosyalarınızı WORD dosyasına çevirebilir, istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilirsiniz. Üstelik Türkçe karakter problemi yaşamadan.

Ayrıca pdftoexcelonline.com sitesinden de PDF dosyalarınızı Excel dosyasına çevirebilirsiniz.

Bu 2 sitenin de kullanımı çok basit. Siteye giriyorsunuz, dönüştürmek istediğiniz PDF dosyasını yüklüyorsunuz ve mail adresinizi giriyorsunuz. Daha sonra PDF dosyanız mail adresinize otomaik olarak word veya excel formatında gelecek. Hepsi bu kadar :)

PDF dosyasını WORD e dönüştürmek için –> TIKLAYINIZ.
PDF dosyasını EXCEL e dönüştürmek için –> TIKLAYINIZ.

FacebookTwitterGoogle+tumblrEmail


"Online PDF to Word, Excel Çevirme, PDF Dönüştürücü" hakkında 1 yorum yapılmış.

  1. CİHAN diyor ki:

    YAZDIR SEÇENEĞİNDEN DAHA ÖNCE İNDİRMİŞ PDF OLARAK KAYDETME PROGRAMINI KULLANIP KAYDETTİĞİM PDF DOSYASINI KABUL ETMİYOR NEDEN ACABA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? TEŞEKKÜRLER

Yorum Yapmak İster Misiniz?

"Yorumu Gönder" butonuna bastıktan yorumunuz admin tarafından onaylanıp, yayınlanacaktır.

Copyright © 2007 ::: Yaşar Gürbüz ::: . Tüm haklarım saklıdır.
Tema: Theme Junkie . Altyapı: WordPress
+ -
TOPlist